PEDICURE

PEDICURE

Parafina Na Stopy
Parafina Na Stopy 30 min

Pedicure HYBRYDOWY
Pedicure HYBRYDOWY 90 min

Pedicure Japoński
Pedicure Japoński 75 min

Manicure japoński polega na nacieraniu płytki paznokcia odpowiednimi kosmetykami, które widocznie poprawiają ich stan, wzmacniają je, regenerują i dodają połysku.

Produkty którymi wykonujemy zabieg bogate są między innymi w takie składniki, jak: witamina A, E, keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionka z morza japońskiego. Składniki te odżywiają paznokcie i korzystnie wpływają na ich stan, dodatkowo ruch wykonywany podczas ich aplikowania wpływa na poprawę krążenia krwi.


Pedicure Klasyczny
Pedicure Klasyczny 60 min

Pedicure Klasyczny z Malowaniem OPI
Pedicure Klasyczny z Malowaniem OPI 75 min

Pedicure Kwasowy - CALLUS PEEL
Pedicure Kwasowy - CALLUS PEEL 90 min

Pedicure kwasowy to błyskawiczny sposób na to, aby mieć piękne stopy bez zgrubiałego naskórka. Metoda jest coraz popularniejsza ponieważ działa szybko, jest bezbolesna i bezpieczna. Oparty o skarpetki złuszczające sposób na Twoje stopy, dzięki któremu skóra będzie wyglądać na młodszą. Wykonany przy użyciu Callus Peel pedicure nie tylko czyni stopy piękniejszymi, ale także zdrowszymi. Sam zabieg nie wiąże się z żadnym dyskomfortem, w porównaniu do tradycyjnego, mechanicznego pedicure jest wygodniejszy i dla kosmetyczki, i dla klientów.

 

Rezerwacja Online

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie.

Mark Twain